O nas


Biuro Holidayservice powstało z pasji do poznawania świata. Kochamy podróże i odkrywanie nowych miejsc. Stale odwiedzamy kolejne kraje, aby móc Wam doradzać w wyborze idealnego miejsca na wypoczynek.

Działamy w turystyce od 2000 roku, a o naszym profesjonaliźmie świadczą tysiące zadowolonych Klientów, którzy do nas wracają. W naszej pracy cenimy sobie to, że możemy spełniać marzenia innych, a ich relacje z udanych podróży, są dla nas największą nagrodą.

 

Rezerwując u nas swój wyjazd macie pewność, że wybieramy dla Was tylko warte uwagi oferty i sprawimy, że Wasze wakacje staną się jednocześnie odpoczynkiem i niezapomnianą przygodą. Współpracujemy z touroperatorami na całym świecie.
Specyfikę wakacji all inclusive, wycieczek objazdowych czy aktywnego zwiedzania znamy od podszewki. W naszej ofercie znajdziecie wakacje organizowane m.in. przez biura TUI, Rainbow, Itaka, Grecos, Coral Travel oraz niemieckich touroperatorów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować ofertę do wakacyjnych potrzeb każdego klienta. Możemy wybierać z tysięcy hoteli i setek destynacji wakacyjnych oraz lotnisk w Polsce i w Niemczech. 

Nasz wachlarz propozycji jest bogatszy od każdej porównywarki internetowej, bo skupiamy w kilku systemach rezerwacyjnych całą ofertę dostępną na rynku polskim. Przyjmujemy płatności kartami, przelewami i gotówką. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy standard obsługi i sprawić, żeby Wasze wakacje były prawdziwym wypoczynkiem.

 

Kto podróżuje, ten dwa razy żyje” Hans Christian Andersen


   

 

Ewa Orzłowska

Lubi dobrą kuchnię oraz podróże i oba te zamiłowania łączy z przyjemnością od lat. Odwiedziła wiele miejsc, od Hawajów przez Afrykę i Azję, aż po Australię. Mieszkała w USA oraz na Gran Canarii. W swojej pracy ceni sobie kontakty z klientami i wymianę doświadczeń z podróży, co sprawia, że z przyjemnością szuka dla nich nowych pomysłów na wakacyjne wyjazdy.

 

 

Anna Kuśnierek

Podróżowała już od najmłodszych lat i to sprawiło, że wybrała pracę w biurze podróży. Zwiedziła wiele krajów w Azji, Ameryce, Afryce i Europie, ale jej ukochanym miejscem nadal pozostaje Lizbona, którą nazywa swoim „drugim domem”. Jako miłośniczka Portugalii, języka, kuchni i kultury portugalskiej, może opowiadać o niej godzinami. Poza podróżami interesuje się sztuką i malarstwem. W pracy najbardziej lubi nowe wyzwania i podróże „szyte na miarę”, a zadowoleni i powracający klienci są dla niej największą motywacją. Ostatnio fascynują ją kraje Ameryki Środkowej i Południowej. Z kolejnych swoich podróży czerpie inspiracje do wypraw dla swoich klientów i przyjaciół.